13 червня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ЛНАУ Д 36.814.02 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), асистента кафедри статистики та аналізу ЛНАУ Галини Петрівни Вислободської на тему: «Розвиток виробничих послуг у сільському господарстві». Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, завідувач кафедри статистики та аналізу Львівського національного аграрного університету Василь Васильович Липчук.

На захисті були присутні офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, ректор Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Олександр Вікторович Ульянченко та кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Полтавської державної аграрної академії Юлія Василівна Самойлик.