В рамках Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК» (20-22 вересня 2017 р.) на економічному факультеті відбулося секційне наукове засідання для студентів Львівського національного аграрного університету, Львівського державного університету внутрішніх справ, Миколаївського національного аграрного університету, Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, ДНЗ Шацького лісового колежу ім. В.В.Сулька, Kielce University of Technology, University of Jan Kochanowski in Kielce, а також для студентів Золочівського, Стрийського, Івано-Франківського, Горохівського, Тлумацького та Вишнянського коледжів Львівського національного аграрного університету.

На засіданні були присутні 27 студентів та 14 керівників, в тому числі 16 іногородніх студентів та 11 студентів ЛНАУ. Всього у конференції взяло участь 139 студентів, в тому числі: іногородніх студентів – 35, студентів ЛНАУ – 104. На секційному засіданні було заслухано 27 доповідей.

На  конференції обговорили напрями вдосконалення фінансово-кредитного механізму, інноваційний розвиток сільськогосподарських підприємств, розвиток зовнішньоекономічної діяльності України, особливості оподаткування сільськогосподарських підприємств, складові елементи бухгалтерського обліку, напрями вдосконалення правової бази, можливості застосування сучасних інформаційних технологій та роль захисту інформаційного простору у діяльності сільськогосподарських підприємств.

За  активну участь в роботі конференції відзначили грамотами наступних студентів: Войцєха Ґрабовського, Катажину Косовську, Софію Миколаїв, Христину Назаркевич, Ірину Реверу, Тетяну Боратинську. За якісну підготовку студентів висловили подяку наступним викладачам: д.е.н., доценту Ірині Володимирівні Ксьонжик, д.е.н., доценту Марині Вікторівні Дубініній та к.е.н. Аллі Георгіївні Костирко (Миколаївський національний аграрний університет).