Сучасні методи навчання активно використовуються кафедрою права і підприємництва при вивченні дисциплін бізнес-циклу. Зокрема це стосується так званих ситуаційних вправ, більш відомих як кейси (case study). Досвід використання кейсів у вивченні «Основ підприємництва» є доволі значним, та знайшов своє відображення не лише у дидактичній, але й науковій літературі.

На узагальненні цих напрацювань завідувач кафедри проф. Юрій Губені та колишня працівниця кафедри доц. Ірина Костецька підготовили й видали практикум – навчальний посібник «Кейс-метод у вивченні основ підприємництва». Очевидно, що поява такого дидактичного видання сприятиме кращому вивченню бізнес-орієнтованих дисциплін. Перші примірники посібника-практикуму уже потрапили у наукові та публічні бібліотеки, на робочі столи викладачів вишів. Але важливіше – що ними вже користуються студенти університету.