9 листопада 2017 року на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми агропромислового виробництва України».

Роботу конференції розпочав директор ІСГКР НААН, академік Г.М. Седіло, з доповіддю виступила заступник директора департаменту Львівської ОДА, начальник управління економічного розвитку та підприємництва Л.В. Гончаренко, яка детально охарактеризувала комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області на 2016–2020 рр. Представниками від економічного факультету Львівського національного аграрного університету були: заступник декана з наукової роботи Галина Брик, голова Ради молодих вчених факультету Галина Марків, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Руслана Содома, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Роман Хірівський, старший викладач Ірина Лаврів, асистент кафедри економічної теорії Тетяна Станько, а також аспірант кафедри обліку та оподаткування Катерина Янковська.

Учасники конференції відзначили якісний рівень її організації з застосуванням сучасних технологій, що підняло практичну цінність участі у такому заході.