Час летить невимовно швидко, і вже минає четвертий рік від того переломного моменту, коли українці змогли змінити хід історії. Ми повинні згадати все через призму того, якими ми були до Революції Гідності і якими ми стали після неї. В ці буремні дні нас своїми спогадами зміг повернути Андрій Вознюк, котрого було запрошено на зустріч зі студентами групи Мо-11. Він поділилися спогадами про те, як починалася революція, яке піднесення панувало на Майдані і якими щасливими і осяяними були  люди, що повірили у свої власні сили. Відчуття, що саме ти міняєш свою Батьківщину на краще, підсилювалося розумінням того, що ти є частинкою єдиної у своєму пориві нації.

Тому, де б ми зараз не були: в університетських аудиторіях, у полях чи цехах, на війні чи в мирному місці – ми повинні усвідомлювати, що кров Героїв Революції Гідності не пролилася дарма. Тож усіма своїми помислами і вчинками доведемо їх справу до кінця, бо саме цьому молодому поколінню настав час будувати вільну і успішну Україну!