19 грудня 2017р. представники Львівського національного аграрного університету – декан економічного факультету, в.о. професора Ярослав Степанович Янишин та заступник декана, доцент Галина Володимирівна Брик – взяли участь у зустрічі з Першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом.

Захід відвідали також представники вищих навчальних закладів Львівської, Рівненської та Волинської області. Діалог із академічним та науковим середовищем є важливою складовою діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Александр Хуг розповів про роботу та основні завдання СММ ОБСЕ, крім того на основі власних спостережень та встановлених фактів було оприлюднено Звіт станом на 13 грудня 2017р.  про ситуацію на Сході України в зоні АТО. В ході зустрічі відбулося обговорення, де представники ВНЗ мали можливість висловити власне бачення та поділитися своїми думками, а також поставити запитання.

Представники Львівського НАУ висловили свою вдячність Александру Хугу та запросили до співпраці з університетом.