28 лютого – 2 березня 2018 р. на «Арені Львів» проходила XI спеціалізована виставка «АгроТехніка – 2018».

Роботу виставки 1 березня 2018 р. з вітальним словом розпочала Л.В. Гончаренко, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Учасниками конференції «Додаткові можливості для виробників сільськогосподарської продукції» від Львівського національного аграрного університету були представники економічного факультету: доцент Г.В. Східницька, доцент Г.В. Марків, в.о. доцента Р.І. Содома (кафедра фінансів, банківської справи та страхування), ст. викладач О.В. Федик (кафедра менеджменту ім. проф. Є.Храпливого), доцент Р.П. Хірівський (кафедра міжнародних економічних відносин).

В рамках конференції відбулися обговорення практичних порад виробникам аграрного сектору економіки для участі в тендерних закупівлях через електронну систему «Prozorro». З доповіддю виступила М. Лазорищак, начальник управління фінансового аналізу та регіонального розвитку департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Жваві дискусії велися під час обговорення додаткових фінансових можливостей для аграріїв через аграрні розписки. Практичні поради надали координатор проекту «Аграрні розписки в Україні» І. Дудка та представник OTP банку. Програмне забезпечення для прийняття інноваційних рішень в аграрному бізнесі презентувала представник компанії «AgriAnalytica» Л. Тимошенко.

Учасники конференції отримали важливу інформацію про стан сільськогосподарського ринку, ознайомилися з новими фінансовими інструментами, а також отримали можливість порівняти та об’єктивно оцінити пропозиції  аграрного комплексу.