Кафедра міжнародних економічних відносин Львівського національного аграрного університету запрошує студентів взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Міжнародні економічні відносини України в умовах інтеграційних процесів: стан, проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться
11-12 квітня 2018 року. Конференція включена Міністерством освіти і науки України до Переліку міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2018 році.
Тези просимо надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 квітня 2018 року. Контактна особа: Ірина Лаврів, тел. 0961405757.