У четвер, 15 березня 2018 року, о 12.20 в ауд. 324 у Львівському національному аграрному університеті на економічному факультеті відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція на тему «Сучасний менеджмент: витоки, реалії та перспективи розвитку», присвячена 67-й річниці від дня народження д.е.н., професора Петра Степановича Березівського.

Конференція розпочалася зі вступного слова-привітання декана економічного факультету, в.о. проф. Я.С. Янишина та слова-привітання д.е.н., в.о.проф., зав. кафедри менеджменту ім. проф. Є. Храпливого В.А. Колодійчука.

Далі мали місце тематичні виступи студентів:

1) С. Черненко, «Проблеми управління майном спільної власності територіальних громад»;

2) Х. Очерклевич, «Економічна ефективність виробництва зернової продукції в Україні»;

3) Д. Метьолкіна, «Формування та використання експортного потенціалу»;

4) С. Миколаїв, «Перспективи розвитку аграрного сектору в Україні»;

5) Л. Михальчук, «Облік та контроль інноваційних витрат в системі управління сільськогосподарським підприємством»;

6) В. Щебец, «Особливості запровадження системи НАССР для сільськогосподарських товарів»;

7) А. Столярчук, «Нейтралізація чинників опосередкованого впливу на діяльність сільськогосподарських підприємств»;

8) І. Вовк, «Методи та елементи мотивації праці персоналу».

За результатами конференції сформований збірник тез.