В середні березня професор Юрій Губені, відповідно до затвердженого графіку, прочитав публічну лекцію на тему «Економічні та правові засади підприємництва». Усі бажаючі, серед яких не лише студенти, але й викладачі економічного факультету, могли дізнатись про основні нормативно-правові документи, що регламентують підприємницьку діяльність та актуальні зміни до деяких із них. Було показано особливу роль Постанов КМУ у розвитку нормативно-правової бази, наголошено на суттєвих змінах у регуляторному впливу Указів Президента. Зокрема деякі з них, які стосуються розвитку малого підприємництва, дерегуляції чи спрощеної системи обліку та звітності, були предметом детальнішого розгляду. Виклад лекції супроводжувався презентацією у PowerPoint.

За календарним планом економічні засади підприємництва, зокрема їх основні складові, будуть предметом наступної частини лекції.

Присутні також мали змогу ознайомитись із підбіркою фахової літератури, зокрема із навчально-методичними виданнями кафедри.