14 лютого 2018 року відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) асистента кафедри обліку та оподаткування Катерини Сергіївни Янковської на тему «Економічна ефективність використання біомаси для енергозабезпечення сільськогосподарських підприємств».

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор кафедри обліку та оподаткування  Ігор Григорович Костирко.

Офіційними опонентами були: доктор економічних наук, професор, академік НААН України Олександр Михайлович Шпичак, Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» НААН України, головний науковий співробітник відділу ціноутворення та аграрного ринку; кандидат економічних наук Світлана Олександрівна Заїка, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, директор навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту.

Захист відбувся на належному рівні. На підставі результатів таємного голосування та прийнятого висновку спеціалізована вчена рада присудила Катерині Сергіївні Янковській науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського національного аграрного університету.

Колектив кафедри обліку та оподаткування вітає колегу і бажає подальших професійних та наукових звершень!