23 березня 2018 року у Дніпровському національному університеті ім. О.Гончара відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом». Львівський національний університет представляли студентка групи МЕК-31 Дар’я Метьолкіна та її науковий керівник – к.е.н., ст. викладач кафедри міжнародних економічних відносин І.М. Лаврів. Наукова робота на тему «Формування та використання експортного потенціалу аграрних підприємств в умовах євроінтеграції» викликала значний інтерес та жваве обговорення у високоповажних членів журі Конкурсу. За результатами конкурсу Д.В. Метьолкіна здобула Диплом І ступеня, а науковий керівник – Подяку за сприяння у підготовці якісної наукової роботи.