За перемогу у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» у 2017–2018 н.р., що відбувся 23 березня 2018 року у приміщенні 4-го корпусу Національного університету «Львівська Політехніка», з науковою роботою «Зовнішньоекономічна заборгованість: проблема виникнення та шляхи її вирішення» студент ІІІ курсу економічного факультету Львівського національного аграрного університету за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» Юрій Юрійович Байдецький був нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.

За підсумками другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт науковому керівнику, завідувачу кафедри міжнародних економічних відносин ЛНАУ, д.е.н., професору Світлані Степанівні Гринкевич була оголошена Офіційна подяка за підготовку студента Юрія Юрійовича Байдецького до конкурсу студентських наукових робіт, а також Подяка за професіоналізм та фаховий підхід до роботи в апеляційній комісії відповідного Конкурсу.