28 березня 2018 року завідувач кафедри економіки, д.е.н., професор Георгій Владиславович Черевко провів відкриту лекцію на тему: «Міжнародні та закордонні аспекти права інтелектуальної власності як основи здійснення міжнародного інтелектуального бізнесу». Присутніми були магістранти групи Ек-51 спеціальності «Економіка» та викладачі кафедри, а також керівник навчального відділу університету доцент О.Я. Микула та заст. декана економічного факультету доцент О.В. Сенюк.

Магістранти активно брали участь в обговоренні важливих міжнародних аспектів інтелектуального права та бізнесу. Загалом відбулась повчальна, надзвичайно душевна і цікава лекція з використанням барвистої презентації ілюстративних матеріалів. З нетерпінням чекаємо на наступні аналогічні події, що стимулюють студентство до активного засвоєння професійних знань та здійснення потрібних  наукових пошуків.