22 березня 2018 року в Харківському національному університеті імені Семена Кузнеця відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». Для участі в конкурсі було представлено 63 студентські наукові роботи, що надійшли з 29 вищих навчальних закладів України. На підсумковій науково-практичній конференції виступило 24 студенти з 16 вищих навчальних закладів. На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково- практичної конференції галузева конкурсна комісія постановила нагородити дипломом ІІ ступеня студента Львівського національного аграрного університету Дмитра Горбаня (група Оа-22 сп). Тема його науково-дослідної роботи – «Організаційно-економічні засади управління економічною безпекою сільськогосподарських підприємств». Подякою за підготовку студента до участі в конкурсі було відзначено також наукового керівника – доцента Віталія Володимировича Бойка.

Щиро вітаємо студента та його наукового керівника і зичимо подальших наукових здобутків.