05-06 квітня 2018 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК».

На конкурс було надіслано 69 студентських наукових робіт від 80 учасників. За підсумками попередніх рецензій конкурсною комісією було відібрано до участі підсумковій конференції 19 робіт, авторів та керівників яких було запрошено до Подільського державного аграрно-технічного університету.

На підставі оцінки доповідей, рівня апробації та впровадження наукових робіт, повноти відповідей на запитання, виданих публікацій конкурсна комісія визнала переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт наступних студентів економічного факультету ЛНАУ:

Софію Руданецьку (гр. Ек-21) – диплом І ступеня. Тема наукової роботи: «Аналіз рівня позиціонування органічної продукції в інтернеті» (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри статистики та аналізу Б.І. Шувар);

Степана Лисюка (гр. Мо-42) – диплом ІІ ступеня. Тема наукової роботи: «Маркетинговий механізм розвитку сільськогосподарських підприємств» (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Н.Б. Зеліско);

Лілію Михальчук (гр. Оп-22 сп) – диплом ІІІ ступеня. Тема наукової роботи: «Механізм забезпечення сталого розвитку аграрних підприємств» (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри економіки Г.В. Сиротюк).

Подяками за підготовку студентів до участі в конкурсі було відзначено наукових керівників.

Вітаємо переможців, які гідно представили Львівський НАУ, висловлюємо подяку науковим керівникам і бажаємо подальших успіхів!