17 квітня 2018 року на базі Миколаївського національного аграрного університету було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування» серед закладів вищої освіти.
Після рецензування наукових робіт, що надійшли з  вищих навчальних закладів, для виступу на підсумковій науково-практичній конференції, на якій захищалися наукові роботи, було запрошено студентку Львівського національного аграрного університету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Софію Миколаїв (науковий керівник: к.е.н., доцент А.А. Верзун), яка за результатами наукової доповіді нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.
Від щирого серця вітаємо та бажаємо нових здобутків і перемог!