Доброю традицією підведення підсумків наукових здобутків студентів економічного факультету Львівського національного аграрного університету є проведення звітної студентської наукової конференції. Цьогорічна конференція за результатами наукових досліджень у 2017 році проводилась 17-19 квітня 2018 року. Метою конференції була апробація наукових ідей студентів щодо сучасних актуальних питань розвитку аграрного сектору економіки.

18 квітня 2018 року в 328 аудиторії головного корпусу університету відбулося засідання студентського наукового товариства економічного факультету в рамках проведення звітної студентської наукової конференції за результатами досліджень у 2017 році.

Основна тематика наукових доповідей студентів під час роботи конференції на економічному факультеті була присвячена:

• забезпеченню розвитку експортного потенціалу аграрних підприємств за рахунок акумуляції можливостей кадрового потенціалу;
  • сучасному стану і перспективам розвитку автострахування в Україні;
  • реаліям інфляції в Україні;
  • аналізу рівня позиціонування органічної продукції в інтернеті;
  • ефективності розведенню молюсків в Західній Україні;
  • необхідності кооперацій на сільських територіях;
  • проблемам управління майном спільної власності територіальних громад;
  • врегулюванню проблем трудової міграції;
  • розвитку малого підприємництва на селі як чинника економічної та продовольчої безпеки країни;
  • обліку та оподаткуванню суб’єктів  малого підприємництва: можливостям та перспективам;
  • проблемам оподаткування оплати праці та доходів фрилансерів в Україні.

За кращі доповіді та активну участь в роботі конференції Грамотами ректора Львівського національного аграрного університету запропоновано відзначити наступних студентів: Софію Миколаїв (гр. Фін-22сп), Марію Грисьо  (гр. Оп-51), Софію Руданецьку (гр. Ек-21), Наталію Тістечок (гр. Фін-12), Віктора Кулявця (гр. Мо-31).

Грамотами декана економічного факультету нагороджено наступних студентів: Розілє Насибову (гр. Мо-31), Світлану Черненко (гр.  Ек-21), Тетяну Зих (гр. Ек-12сп), Ольгу Нижник (гр. Птб-21), Аліну Клеху (гр. Оп-22 сп), Юлію Людвік (гр. Мо-42), Мар’яну Янко (гр. Фін-21), Дмитра Руленка (гр. Оп-12сп).

Вітаємо наших студентів! Бажаємо натхнення у подальшому розвитку студентської науки, адже дуже часто саме студенти пропонують найбільш передові рішення різноманітних проблем, які постають перед сучасною наукою!