18-20 квітня 2018 року студент економічного факультету Геннадій Мелюх під керівництвом к.е.н., старшого викладача кафедри економіки Галини Петрівни Вислободської взяв участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Регіональна економіка» у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана, де було представлено 47 учасників з провідних вищих навчальних закладів України. Студент гр. Ек-21 Геннадій Мелюх отримав Диплом І ступеня у номінації за «Оригінальність розв’язування задач» та був нагороджений пам’ятною монетою Національного банку України.

Також під час перебування у Києві старший викладач Г.П. Вислободська взяла участь у круглому столі на тему: «Актуалізація навчальної дисципліни «Регіональна економіка» – 2018», в рамках якого велася дискусія з напрямів актуалізації змісту та методичних підходів викладання дисципліни «Регіональна економіка».