27 квітня 2018 року у м. Одесі відбулася студентська науково-практична конференція «Проблеми інтеграції економіки України в міжнародне середовище», активну участь у якій взяли студенти економічного факультету Львівського національного аграрного університету під керівництвом викладачів кафедри економіки. У секційному засіданні «Економіка та управління підприємствами» виступила студентка А.Є. Нікітіна (тема доповіді «Ефективність застосування сонячної енергії у сільськогосподарських підприємствах», науковий керівник –  д.е.н., проф. Г.В. Черевко); на засіданні секції «Економіка та управління національним господарством» – студентка  Р.Л. Насибова (доповідь на тему «Формування агротуристичних послуг: складові, ефективність», науковий керівник – к.е.н., доц. С.Ф. Яців); у секції «Сучасний менеджмент і маркетинг»  – Л.Ю. Михальчук (доповідь на тему «Методичні підходи до формування сучасної концепції соціальної відповідальності бізнесу», науковий керівник –  к.е.н., доц. Г.В. Сиротюк).