25 березня 2015 р. відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит». Учасниками науково-практичної конференції стали автори 36 кращих наукових робіт з 26 вищих навчальних закладів України, що надійшли на ІІ тур і були прорецензовані галузевою конкурсною комісією.

Під час секційних засідань автори наукових робіт продемонстрували глибокі теоретичні знання з обліку, аналізу та аудиту, інноваційний підхід до вирішення окремих наукових проблем та креативність мислення.

До числа переможців конкурсу увійшли студенти економічного факультету  спеціальності «Облік і аудит» – Андріана Телюк та Василина Квас, які отримали дипломи ІІ ступеня.

Вітаємо переможців!