17-18 березня 2015 р. на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі науки «Державне управління», який затверджений наказом МОН №1193 від 21.10.2014 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014–2015 навчальному році».

До Галузевої конкурсної комісії, до якої були залучені провідні фахівці з державного управління з Національної академії державного управління при Президентові України, Національного університету цивільного захисту України, Тернопільського національного економічного університету, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ДВНЗ «Українська академія банківської справи при Національному банку України», Сумського державного університету і Сумської міської ради, надійшло 70 робіт з 31 вищого навчального закладу.

В II турі цього конкурсу взяла участь студентка економічного факультету групи МО-61 Ірина Петрівна Шолудько з роботою «Особливості державного регулювання розвитку аграрного виробництва в сучасних економічних умовах» (наук. керівник к.е.н., доцент В. В. Бондарчук).

За результатами конкурсу Ірина Шолудько зайняла третє призове місце.