1-2 листопада 2018 року проходив XVIІI Міжнародний економічний форум «Львівщина – хаб можливостей!» в приміщенні стадіону «Арена Львів» та інших локаціях міста. Львівщина має зручне географічне розташування, яке дає змогу ефективно співпрацювати з європейським ринком. Міжнародний економічний форум, що традиційно проходить на Львівщині, став потужною дискусійною платформою для лідерів східноєвропейських держав, політиків, економістів, фінансистів, бізнесменів. Серед учасників були провідні українські та міжнародні експерти, а також іноземні делегації.  У заході взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, голова Львівської обласної державної адміністрації  Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані, Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич, Надзвичайний і Повноважний  Посол Королівства Нідерландів в Україні Едуард Хукс та багато інших.  Учасниками від Львівського національного аграрного університету були професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Губені Юрій та доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Галина Східницька, Руслана Содома, Галина Марків, Оксана Агрес.

В рамках XVІI Міжнародного економічного форуму у Львові відбувалися панельні дискусії.  У перший день форуму проходили чотири пленарні засідання: «Нова промислова політика України – результат економічних реформ»;  «Монетарна політика – фінансова база індустріалізації»; «Експортна стратегія Львівщини: нові можливості промислового зростання»;  «Високотехнологічні інвестиції – можливості та переваги Львівщини». На пленарному засіданні «Монетарна політика – фінансова база індустріалізації» виокремлено три важливих речі, без яких решта не має значення: Стабілізувати курс гривні; Знизити кредитні ставки; Припинити «банкопад» в Україні. Другий день форуму відзначився роботою шести тематичних заходів з найбільш актуальних питань розвитку економіки області: «Львівський промисловий хаб – можливості майбутнього», «Аграрна Львівщина в експортних потоках світу», «Туристичний Маркетплейс Львівщини», «Львівщина – транспортно-логістичний хаб», «Єврорегіон Карпати: нова форма інтеграції Україна – ЄС», «Формула енергонезалежності». Розпочав наукову дискусію панельного засідання «Аграрна Львівщина в експортних потоках світу» д.е.н., професор Ю.Е. Губені з темою: «Світові тенденції та можливості українських товаровиробників у експорті аграрної продукції», яку активно продовжила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Л.В. Гончаренко.

Уже 17 років Міжнародний економічний форум збирає в обласному центрі Західного регіону впливових людей зі сфери економіки, бізнесу, державного управління, дипломатів та представників соціальної інфраструктури для обговорення та вирішення важливих питань економічного розвитку, державотворення, а також нетворкінгу та обміну досвідом. Отримана під час даного заходу інформація сприяє підвищенню інтелектуального потенціалу науковців, поглибленню знань та умінь в поєднанні з сучасними тенденціями економічного розвитку.