28 березня 2019 року кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» проводили підсумкову науково-практичну конференцію ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Львівський національний аграрний університет представляла студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Дар’я Метьолкіна та її наукові керівники: декан економічного факультету, в.о. проф. кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Я.С. Янишин та к.е.н., в.о. доц. кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу О.Б. Булик.

За результатами конкурсу студентка була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня, а наукові керівники отримали Подяку за підготовку та сприяння написанню наукової роботи.

В складі апеляційної комісії була д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу С.С. Гринкевич.