12 квітня 2019 р. на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» серед студентів закладів вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації.

За результатами наукової роботи й представленої доповіді студентка економічного факультету Львівського національного аграрного університету Христина Тарасівна Перепелиця (науковий керівник – к.е.н., доцент Брух О.О.) зайняла призове ІІІ місце.

Пишаємось нашою переможницею і бажаємо нових звершень та здобутків!

Крім того, подякою за роботу у складі апеляційної комісії нагороджена завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу, д.е.н., професор С.С. Гринкевич та подякою за підготовку студентки Х.Т. Перепелиці – доцент кафедри кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу, к.е.н., доцент О.О. Брух.