04 червня 2019 року у залі засідань Вченої ради Львівського національного аграрного університету відбувся ІІ етап конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного аграрного університету – 2019».
Студенти економічного факультету, які були переможцями І етапу цього конкурсу, гідно представили результати своєї науково-дослідної роботи за 2018–2019 н. р., продемонстрували хороші ораторські здібності, змістовні презентації своїх наукових досліджень, зарекомендували себе як сумлінні, старанні, добросовісні, а також довели, що здатні працювати з великими обсягами економічної інформації, володіють інноваційними підходами до вирішення проблем, мають активну наукову і громадянську позицію.
Результатом плідної праці студентів-економістів у ІІ етапі Конкурсу є отримання призових місць: Ірина Михайлівна Тимків відзначена дипломом І ступеня, Лілія Юріївна Михальчук – дипломом ІІ ступеня, Софія Юріївна Руданецька – дипломом ІІІ ступеня.

Колектив економічного факультету радіє за досягнення своїх студентів-переможців і бажає подальших наукових здобутків!