Тривалий час економічний факультет Львівського національного аграрного університету співпрацює із освітянською громадою Радехівщини. Так,  напередодні нового навчального року завідувач кафедри ПТБ  професор Юрій Губені відвідав усі три школи Радехова та передав у дарунок учням та вчителям великі коробки із книгами польською мовою. Серед книг шкільні підручники, довідники, енциклопедії, ілюстровані видання та навіть художня література.
Ці книги на прохання кафедри ПТБ та при сприянні львів’янина, а тепер наукового працівника Інституту розвитку села та сільського господарства Польської академії наук д-ра Віталія Крупіна зібрали із домашніх бібліотек працівники Інституту. Приємно, що серед книжкових спонсорів відомі вчені: проф. Єжи Вількін, проф. Марія Галамська – усього 12 працівників.
Співпраця економічного факультету ЛНАУ із освітянами Радехівського району триває!