1 квітня 2020 року у Тернопільському національному економічному університеті оприлюднено результати засідання галузевої конкурсної комісії щодо оцінювання наукових робіт, поданих на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».
Загалом на конкурс було надіслано 106 студентських наукових робіт від 124 учасників. За підсумками попередніх рецензій конкурсною комісією відібрано до участі у підсумковій конференції 27 робіт.
За результатами оцінювання студентка економічного факультету Львівського національного аграрного університету Ольга Василівна Чижевська стала однією із переможців конкурсу. За високу якість теоретичної підготовки та практичне впровадження результатів студентка нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
Наукова робота виконувалася під керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Лілії Ярославівни Балаш.
Вітаємо та сподіваємося на майбутні перемоги та досягнення!