10 квітня 2020 року у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара у дистанційному режимі підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» за результатами першого етапу ІІ туру.
На підставі рецензій галузева конкурсна комісія, експертом якої від Львівського національного аграрного університету була д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Світлана Степанівна Гринкевич, визначила переможцями конкурсу 18 студентів-авторів з 15 закладів вищої освіти.
Наукова робота студентки економічного факультету Львівського НАУ Діани Герасимчук, яка виконувалась на кафедрі міжнародних економічних відносин та маркетингу під керівництвом в.о. доцента Мар’яни Володимирівни Когут, нагороджена дипломом IIІ ступеня.
Вітаємо та бажаємо нових здобутків і перемог!