10 квітня 2020 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті за результатами першого етапу ІІ туру підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК».
Рішенням галузевої конкурсної комісії на основі результатів рецензування 66 студентських наукових робіт з різних ЗВО України претендентами на перемогу у Конкурсі визначено авторів 20 робіт.
Студентки економічного факультету Львівського національного аграрного університету стали одними з переможців конкурсу, зокрема наукова робота Ольги Тимчини, яка виконувалась на кафедрі обліку та оподаткування під керівництвом к.е.н., доцента Наталії Михайлівни Жидовської, нагороджена дипломом I ступеня, а наукова робота Мар’яни Юськів, яка виконувалась на кафедрі економіки під керівництвом к.е.н., доцента Ганни Володимирівни Сиротюк, нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог у науковій діяльності!