23 березня 2020 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за результатами першого етапу ІІ туру оприлюднено підсумки другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». Рішенням галузевої конкурсної комісії, експертом якої від Львівського національного аграрного університету була к.е.н., доцент кафедри економіки Наталія Богданівна Зеліско, на основі обговорення результатів рецензування 69 студентських наукових робіт із 43 ЗВО України претендентами на перемогу у конкурсі визначено авторів 26 робіт. Наукова робота студентки економічного факультету Львівського НАУ Софії Руданецької, яка виконувалась на кафедрі економіки під керівництвом доцента Наталії Богданівни Зеліско, нагороджена дипломом IIІ ступеня. Вітаємо та бажаємо творчої наснаги і нових перемог!