22 квітня 2020 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова за результатами першого етапу ІІ туру оприлюднено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством».
Галузева конкурсна комісія у дистанційному режимі забезпечила рецензування 63 студентських наукових робіт, що надійшли з 37 закладів вищої освіти.
За результатами оцінювання студентка економічного факультету Львівського національного аграрного університету Діана Герасимчук стала однією із переможців конкурсу та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
Наукова робота виконувалася під керівництвом к.е.н., доцента кафедри економіки Наталії Богданівни Зеліско.
Вітаємо та бажаємо творчої наснаги до нових перемог!