23 квітня 2020 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Економіка» спеціалізації «Економіка підприємства».
Для участі у конкурсі було надіслано 98 дипломних робіт за ступенем вищої освіти «Магістр», що надійшли з 37 закладів вищої освіти.
Дипломна робота випускника магістерської програми 051 «Економіка» 2020 р. Львівського НАУ Тараса Володимировича Юрченка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник – к.е.н., доцент  кафедри економіки Ганна Володимирівна Сиротюк).

Перемоги у номінаціях здобули випускники магістерської програми 051 «Економіка»:
- номінація «За актуальність теми дослідження» – Світлана Василівна Пеприк (науковий керівник – д.е.н., професор кафедри економіки Георгій Владиславович Черевко);
- номінація «За застосування економіко-математичних методів» –  Юрій Михайлович Солиган  (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економіки Ганна Володимирівна Сиротюк).
Вітаємо та бажаємо творчої наснаги, нових успіхів та професійного зростання!