27 квітня у Львівському національному університеті ім. І.Франка оприлюднено результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)» у 2019–2020 навчальному році.
За результатами І етапу ІІ туру конкурсна комісія постановила за наукову роботу «Визначення температури вузлів тертя при фрикційному нагріванні та зношуванні» нагородити дипломом ІІІ ступеня студента факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Андрія Жируху (група Ат-21). Науковий керівник – доцент кафедри фізики та інженерної механіки, кандидат технічних наук В.М. Семерак.
Вітаємо студента, наукового керівника і колектив фізики та інженерної механіки і бажаємо творчої наснаги, професійного зростання та нових досягнень у науковій роботі!