30 квітня 2020 року в Державному університеті «Житомирська політехніка» за результатами першого етапу ІІ туру оприлюднено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» у 2019–2020 навчальному році.
Галузева конкурсна комісія, представлена 18 науковцями з 9 провідних закладів вищої освіти України, у дистанційному режимі забезпечила рецензування 126 студентських наукових робіт.
За результатами оцінювання студентка економічного факультету Львівського національного аграрного університету Карина Гюрджян стала однією із переможців конкурсу та нагороджена дипломом ІІ ступеня.
Наукова робота виконувалася під керівництвом к.е.н., доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Богдана Івановича Шувара.
Вітаємо та бажаємо подальших наукових звершень!