20 травня 2020 р. кафедра фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного аграрного університету за активної участі Національного університету біоресурсів і природокористування України, Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки, Університету державної фіскальної служби України (Навчально-наукового інституту інформаційних технологій), Національної металургійної академії провела Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку економіки».
Участь у науково-практичній інтернет-конференції взяли представники науково-викладацького складу, аспіранти, докторанти, студенти закладів вищої освіти України та Польщі.
Тези наукових повідомлень її учасників вміщено у збірнику матеріалів конференції.