3 червня 2020 року згідно з наказом ректора ЛНАУ № 80 науково-педагогічний колектив економічного факультету разом із деканом Ярославом Степановичем Янишиним взяв участь у роботі навчально-практичного онлайн-семінару з використання в освітньому процесі актуальних технологій, форм, методів та програм дистанційного навчання, який організував доцент Роман Андрійович Шмиг.

Складна епідеміологічна ситуація в Україні, спричинена поширенням коронавірусу, зумовила необхідність забезпечення навчання у дистанційному режимі з використанням сучасних інформаційних технологій. Завдяки цікавому та змістовному онлайн-семінару науково-педагогічні працівники економічного факультету успішно засвоїли нові знання і надалі ще ефективніше використовуватимуть дистанційні технології навчання в освітньому процесі.