5 червня 2020 року за допомогою сервісу для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку Zoom декан економічного факультету Ярослав Степанович Янишин провів дистанційне засідання з науково-педагогічним колективом.

На порядку денному були актуальні питання для обговорення:

- Підготовка та проведення Дня відкритих дверей на факультеті 13 червня 2020 р. у дистанційному режимі з використанням онлайн-сервісу Zoom.

- Проведення профорієнтаційної роботи у дистанційному режимі з випускниками шкіл, коледжів для забезпечення вступу на ОС «Бакалавр» та з потенційними вступниками на ОС «Магістр».

- Проведення рейтингування науково-педагогічних працівників факультету.

- Обговорення кандидатур гарантів та членів проєктних груп для ОС «Бакалавр» на наступний навчальний рік.

- Рівень готовності навчальних планів, освітніх програм для ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» та їх узгодження зі стандартами в розрізі економічних спеціальностей.

- Результативність проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії студентів в дистанційному режимі через систему Moodle.

- Укладання договорів на госпдоговірні теми, що фінансуються за рахунок коштів замовника.

- Підготовка до атестації студентів освітнього ступеня «Бакалавр».

- Погашення заборгованості студентів з оплати за навчання.