5 червня 2020 року науково-педагогічний колектив економічного факультету завершив навчання з підвищення кваліфікації в напрямі опанування та використання комунікаційної платформи Зум (Zoom) для дистанційного навчання та роботи.
Декан факультету Ярослав Степанович Янишин висловлює вдячність ректору університету Володимиру Васильовичу Снітинському за забезпечення ефективного та необхідного навчання працівників та організатору заходу доценту Роману Андрійовичу Шмигу за змістовність та доступність подання матеріалу.
Викладачі факультету віднеслися з усією відповідальністю до участі в онлайн-семінарі, засвоїли подану інформацію, отримали нові знання і надалі ще більш ефективно використовуватимуть їх у процесі дистанційного навчання та роботи.
Дякуємо усім учасникам та бажаємо подальших успіхів у реалізації отриманих знань!