17 червня 2020 року на засіданні кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу відбувся розгляд дисертаційної роботи аспіранта кафедри Тараса Володимировича Келеберди, який доповів про основні результати дисертаційного дослідження на тему «Організація кооперативних відносин на селі» за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Науковий керівник аспіранта к.е.н., в.о. професора кафедри Ярослав Степанович Янишин зазначив, що Т.В. Келеберда у повному обсязі виконав освітньо-наукову програму підготовки доктора філософії та завершив дисертаційне дослідження відповідно до поставлених завдань.
Колективом кафедри прийнято рішення рекомендувати дисертаційну роботу аспіранта Тараса Володимировича Келеберди «Організація кооперативних відносин на селі» до попередньої експертизи на фаховому семінарі та запропоновано провести фаховий семінар на кафедрі міжнародних відносин та маркетингу під головуванням д.е.н., професора, завідувача кафедри Світлани Степанівни Гринкевич.