19 червня 2020 р. в онлайн-режимі відбулася міжнародна конференція «CORD 2020: Challenges and Opportunities for Rural Development» («Виклики та можливості розвитку села»), організована інститутом економіки та фінансів Варшавського університету наук про життя (Польща). Від Львівського національного аграрного університету участь взяли доцент кафедри економіки Ганна Сиротюк, завідувач кафедри енергетики, доцент Сергій Сиротюк та старший викладач кафедри обліку та оподаткування Катерина Янковська.

Учасники конференції, крім представників Республіки Польща, були із декількох країн світу (Албанія, Індонезія, Болгарія, Угорщина, Литва, Чехія, Словаччина, США) та регіонів України (міста Львів, Київ та ін.). Завдяки формату онлайн-конференції учасники доповіли про результати своїх багаторічних наукових досліджень з питань сталого розвитку сільських територій, розвитку біоекономіки, біоенергетики та ін.

Викладачі ЛНАУ презентували у форматі відеоконференції тему «Bioenergy as a structural element of the system of energy independence of rural areas» («Біоенергетика як структурний елемент системи енергетичної незалежності сільських територій»).

Проведений захід був цікавим і різноплановим з наукової точки зору.