25 серпня 2020 року видано практичний посібник «Соціально-економічний розвиток Трускавецької об’єднаної територіальної громади». Посібник розроблений авторським колективом Львівського національного аграрного університету: ректором, д.б.н., професором, академіком НААНУ Володимиром Васильовичем Снітинським, деканом економічного факультету, к.е.н., в.о. професора Ярославом Степановичем Янишиним, к.е.н., доцентом Юрієм Володимировичем Дубневичем, к.е.н., доцентом Русланою Іванівною Содомою спільно з кандидатом на посаду Трускавецької ОТГ, Заслуженим лікарем України Левом Ярославовичем Грицаком.
У посібнику розглядаються питання моніторингу реалізації соціально-економічного розвитку Трускавецької об'єднаної територіальної громади, посилення місцевого потенціалу у розбудові спроможної та прозорої системи управління фінансами, а також наведено розрахунки оцінювання економічної ефективності запропонованих проєктів, імплементація яких дозволить досягти прогнозованого успіху ОТГ.
Видання відповідає викликам сучасності, є актуальним та цікавим, містить покрокову та обґрунтовану методику, підкріплену практичними рішеннями та теоретичними напрацюваннями. Пропонується для широкого кола науковців, фахівців, які займаються проблемами об’єднаних територіальних громад, спеціалістів у сфері фінансів та аграрного бізнесу, громадських діячів та усіх, хто цікавиться окресленими питаннями.