22-24 вересня 2020 року на економічному факультеті ЛНАУ в рамках XXІ Міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій» онлайн на платформі Zoom провели Міжнародну науково-практичну конференцію згідно зі сформованою програмою за двома напрямами:

- «Організаційно-економічний механізм розвитку агропромислового комплексу і сільських територій»;

- «Розвиток сільськогосподарської освіти і кооперації».

Головою цьогорічної конференції був в.о. професора Я.С. Янишин, секретарем – доцент Г.В. Марків.

На початку онлайн-заходу декан факультету Ярослав Степанович Янишин привітав усіх учасників та гостей конференції та наголосив на організаційних моментах проведення даного заходу, враховуючи цьогорічний формат в умовах карантинних обмежень.

Під час конференції з презентаційними матеріалами своїх наукових досліджень доповідали гості з-за кордону, зокрема Януш Маєвскі (Варшавський університет природничих наук, Польща) та Юліус Раманаускас (Клайпедський університет, Литва). Учасниками конференції стали також Йоланта Ґураль-Пулроля (Старопольська вища школа в Кельцах, Польща), Ґінтас Віркетіс (Клайпедський університет, Литва), Ян Жуковскіс (Сільськогосподарська академія університету імені Вітовта Великого, Литва). Активними доповідачами були заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Л.В. Гончаренко, д.п.н., професор Львівського національного університету імені І. Франка Н.І. Жигайло, д.е.н., в.о. професора, проректор з наукової роботи І.Б. Яців, к.е.н., головний учений секретар Львівського НАУ І.М. Федів, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Губені Ю.Е., голова Кам'янка-Бузької районної ради, аспірант Львівського НАУ Келеберда Т.В., к.е.н., доцент Колодій А.В., к.е.н., доцент Магійович Р.І., к.е.н., доцент Прокопишин О.С., к.е.н., доцент Брух О.О., а також вчені-економісти з Полтавської державної аграрної академії, зокрема д.е.н., професор В.Я. Плаксієнко, учасники з Миколаївського національного аграрного університету, Луцького національного технічного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Подільського аграрно-технічного університету та начальники окремих відділів Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Робота конференції відзначалась поєднанням багатогранної дискусії, обміну думками та фахового обговорення. Цікаві запитання, доповнення та коментарі дозволили висвітлити усю гаму думок щодо перспектив розвитку сільського господарства та аграрної освіти.

На завершення онлайн-конференції в рамках ХХІ Міжнародного науково-практичного форуму декан факультету Я.С. Янишин висловив подяку усім учасникам, доповідачам за цікаві та змістовні виступи, за результатами яких вони відзначені сертифікатами та подяками. А на перспективу побажав плідної науково-дослідної роботи, подальших успіхів у реалізації наукових досліджень та міцного здоров’я.