28 квітня 2015 р. на базі ДУ «НМЦ «Агроосвіта» відбулося засідання науково-методичної комісії з економіки та підприємництва (0305). Від ЛНАУ участь взяла к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, заступник декана економічного факультету Г.В.Сиротюк.

На засіданні розглядалися наступні питання:

1. Про особливості формування навчальних планів на 2015–2016 н.р.;
  2. Розгляд, обговорення та затвердження навчальних планів для підготовки фахівців ОКР «Бакалавр»;
  3. Про стан підготовки, рекомендацію до затвердження і видання програм навчальних дисциплін за окремим списком;
  4. Про необхідність оновлення програм навчальних дисциплін та формування авторських колективів;
  5. Про формування пропозицій щодо удосконалення змісту та системи проведення зовнішнього незалежного оцінювання якості знань студентів.

Присутні члени МНК обмінялися досвідом щодо формування навчальних планів на 2015–2016 н.р., а також обговорили необхідність оновлення програм навчальних дисциплін та формування авторських колективів.