Завершила роботу акредитаційна експертиза, яка проходила 4-6 листопада 2020 р. у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» за першим рівнем вищої освіти у Львівському національному аграрному університеті згідно з наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти №1676-Е від 27.10.2020 р. В онлайн-режимі експертна група провела зустрічі з керівництвом університету, з науково-педагогічним персоналом, зі здобувачами вищої освіти, з представниками студентського (громадського) самоврядування, а також із зовнішніми стейкхолдерами (роботодавцями, представниками академічної спільноти) в режимі відеоконференції.