14 травня 2015 року в Горохівському коледжі ЛНАУ відбулась ІІІ Регіональна студентська наукова конференція «Молодь та соціально-економічні перетворення в АПК».

Діяльну участь у роботі конференції взяли студенти економічного факультету. Зокрема, студентка напряму підготовки «Облік і аудит» Анна Рябова представила змістовну доповідь на тему: «Облік земель сільськогосподарського призначення: стан, проблеми та шляхи їх вирішення» (науковий керівник – доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Руслана Петрівна Андрушко). Результатом її активної роботи у секції «Фінансово-економічні проблеми розвитку підприємств АПК та шляхи їх вирішення» є перше місце, а також нагородження грамотою й сертифікатом.