19 травня 2015 року за ініціативи кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого в приміщенні сесійної зали Дублянської міської ради відбувся науковий семінар на тему «Бюджетна децентралізація: перехідний період», проведений в межах науково-дослідної роботи «Результативний бюджетний процес в умовах порушення макроекономічної рівноваги».

Модератори заходу: Д. Черевко, доцент кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого, та Ю. Дубневич, старший викладач кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого. Керівники семінару  разом із працівниками міської ради обговорили питання щодо можливості удосконалення бюджетного процесу на засадах індикативного бюджетного планування, а також разом зі студентами груп Мо-21 та Мо-22

економічного факультету ЛНАУ окреслили підходи до визначення співвідношення між плануванням регіонального розвитку і бюджетними процедурами при прогнозуванні соціально-економічного розвитку Жовківщини. Учасники заходу дійшли висновку, що досягнення встановленого співвідношення закладе основу для підвищення ефективності в управлінні місцевими бюджетами в умовах порушення макроекономічної рівноваги, притаманної сучасній українській економіці.