Підприємницькі структури у своїй діяльності все частіше орієнтуються не лише на економічний, але й на соціально-економічний та екологічний результат. Це органічно вписується в нову парадигму підприємництва, про формування якої зазначають вчені, в тому числі нашого університету. В чому полягає соціальна відповідальність бізнесу (англ. Corporate social responsibilityCSR), де межа відповідальності бізнесу, як заохотити вплив підприємницьких структур на розвиток громад, суспільства та середовища? На ці та інші питання спробували відповісти учасники міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу», яку в залі засідань Львівської міської ради провела 22 травня Львівська торгово-промислова палата. В роботі конференції взяли участь представники економічного факультету ЛНАУ: проф. Юрій Губені та доц. Денис Черевко. Гостей конференції привітав міський голова Львова Андрій Садовий. В кроткій розмові з проф. Юрієм Губені він подякував за участь у роботі зібрання, побажав успіхів колективу очолюваної ним кафедри.

Учасники конференції ознайомились із моральними детермінантами бізнесу, особливостями діяльності в умовах конфліктів, детально дослідили дефініцію чесності в бізнесі. Цікаві повідомлення зробили митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій Рудюк та головний імам Львова Мурат Сулейманов. Концепцію фондів громад як інструменту корпоративної відповідальності виклав відомий громадський діяч Роман Кошовий. Цілий блок засідання був спрямований на висвітлення досвіду посилення соціальної відповідальності підприємств Львівщини. Чітке проведення конференції можна завдячувати вмілій організації та вправним модераторам засідань: Юрію Булику, Марті Саприкіній та Олександру Чекмишеву.

Під час роботи конференції наші науковці зустрілись з основними доповідачами, обговорили питання співпраці, розповіли про проведені минулого року круглі столи і семінари з питань соціального підприємництва. Приємною та цікавою була зустріч з присутніми на конференції колишніми студентами ЛНАУ, які цікавились академічним та науковим життям alma mater.

Участь науковців ЛНАУ у міжнародній конференції є свідченням визнання їх вкладу у важливі питання посилення соціальної відповідальності бізнесу.