19 березня 2021 року в онлайн-режимі відбулось обговорення результатів III Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми сучасного бізнесу: обліково-фінансовий та управлінський аспекти». Конференція започатковує низку заходів, приурочених ювілейним датам – 50-річчю від створення кафедри обліку та оподаткування та 165-річчю від заснування Львівського національного аграрного університету.
З вітальним словом до учасників звернулась завідувач кафедри д.е.н. Людмила Гнатишин. Вона зазначила, що, судячи із кількості надісланих матеріалів, актуальності представлених тематик, рівня розробленості науково-практичних положень та зацікавленості учасників, конференція уже стала популярним науковим заходом в академічному середовищі України. Конференція, яку кафедра проводить втретє, стала не лише платформою апробації результатів наукових досліджень, а й своєрідним середовищем пошуку однодумців, нових колег та друзів.

Доцент Оксана Прокопишин ознайомила учасників із порядком роботи конференції.
До обговорення визначеної проблематики долучились учасники з України та з-за кордону:
Станіслав Василішин – д.е.н., завідувач кафедри обліку і аудиту Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва;
Світлана Щербатюк – к.е.н., декан факультету бухгалтерського обліку Гродненського державного аграрного університету (Республіка Білорусь);
Катерина Пилипенко – д.е.н., професор кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавської державної аграрної академії;

Ірина Гуменюк – к.е.н., заступник директора Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності;
Василь Борис – викладач вищої категорії, методист Стрийського фахового коледжу ЛНАУ;
Любов Дранус – к.е.н., доцент кафедри менеджменту Чорноморського національного університету ім. П. Могили;
Любов Крижанівська – старший викладач Тлумацького коледжу ЛНАУ.
У дискусії взяли участь колеги з Львівського національного аграрного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного, Західноукраїнського національного університету, Львівського національного університету ім. І. Франка, Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Миколаївського національного аграрного університету, Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Науково-педагогічний колектив кафедри обліку та оподаткування ЛНАУ висловив сподівання на подальшу співпрацю, збільшення кількості співорганізаторів конференції, залучення зарубіжних учасників, оновлення тематичних рубрик конференції та окреслення нових напрямків дослідження.