6-7 квітня 2021 р. на базі Західноукраїнського національного університету було проведено II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінанси і кредит» у 2020–2021 н. р.
Здобувач спеціальності 072 «Фінанси банківська справа та страхування» гідно представив Львівський національний аграрний університет. На конкурс було подано 129 робіт 160 авторів із 56 закладів вищої освіти України. Враховуючи результати підсумкової науково-практичної конференції, яка була проведена у режимі відеоконференції, галузева конкурсна комісія відзначила наукову роботу Романа Данилишина і нагородила Дипломом III ступеня.
Радіємо науковим досягненням наших здобувачів освіти та бажаємо подальших успіхів і перемог!
Науковому керівнику О.В. Шолудько висловлюємо подяку за якісну підготовку молодих науковців кафедри фінансів, банківської справи та страхування.